KRKONOŠE
Dolní Albeřice

Ubytování na chatě Angelika

 • Chata

  Třípodlažní chata disponuje dvěma společenskými místnostmi, plně vybavenou kuchyní, dámskou sprchou a WC, pánskou sprchou a WC, šatnou (úschovnou kol a lyží). V prvním patře se nacházejí čtyři samostatné pokoje s celkovou kapacitou 20 osob a sušárna oděvů. Vytápění objektu je zajišťováno akumulačními kamny. Chata je nekuřácká.

 • Pokoje

  Dva čtyřlůžkové pokoje (2x postel + 2x přistýlka) a dva šestilůžkové pokoje (3x postel + 3x přistýlka) jsou všechny vybaveny základním nábytkem, dostatečným množstvím polštářů a přikrývek a vlastním umyvadlem s pitnou vodou.

 • Okolo chaty

  Přímo u objektu se nachází zpevněné parkoviště pro větší počet osobních automobilů. Kolem celé chaty je pravidelně udržovaný travnatý porost s možností posezení u otevřeného ohniště. Soukromí zahrady je zajištěno vysokým živým plotem z jehličnatých stromů.  Zejména v letních měsících Vám osvěžení nabídne malý Albeřický potok protékající v těsné blízkosti chaty.

 • Pokyny pro hosty

  Po dobu pobytu si hosté zajišťují úklid v objektu sami a po jeho skončení chatu předají správci ve stejném stavu, v jakém ji přebrali. Ložní povlečení je připraveno na pokojích v den příjezdu.


tel: +420 499 990 218