KRKONOŠE
Dolní Albeřice

Ubytování na chatě Angelika

 • Chata

  Třípodlažní chata disponuje dvěma společenskými místnostmi, plně vybavenou kuchyní, dámskou sprchou a WC, pánskou sprchou a WC, šatnou a úschovnou lyží. V chatě se nachází pět samostatných pokojů s celkovou kapacitou 16 lůžek. Objekt je vytápěn ústředním topením, v šatně jsou radiátorové sušáky. Chata je nekuřácká.

 • Pokoje

  V chatě jsou dva čtyřlůžkové, dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový pokoj, v každém pokoji je možnost jedné až dvou přistýlek na rozkládací pohovce nebo na matracích.

 • Kuchyně

  Kuchyňská linka je vybavena dvěma elektrickými sporáky s multifunkční troubou, ledničkou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, varnými konvicemi, toastovačem, topinkovačem, ručním mixérem a kávovarem.

 • Okolí chaty

  Přímo u objektu se nachází zpevněné parkoviště pro osobní automobily. Kolem celé chaty je pravidelně udržovaný travnatý porost s možností posezení u otevřeného ohniště. Zejména v letních měsících Vám osvěžení nabídne malý Albeřický potok protékající v těsné blízkosti chaty.

 • Pokyny pro hosty

  Po dobu pobytu si hosté zajišťují úklid v objektu sami a po jeho skončení chatu předají správci ve stejném stavu, v jakém ji přebrali. Ložní povlečení je připraveno na pokojích v den příjezdu.


nastavení cookies

tel: +420 702 232 209